Rok2015

Kategória: Aktivity klubu


Zraz veteranov Zvolen-Sklené Teplice

Koniec leta už tradične patrí každoročnej akcii zvolenského veterán klubu. Zraz odštartoval vo Zvolene a účastníci sa postupnými zástavkami v jednotlivých obciach dostali až do cieľa v Kúpeľoch Sklené Teplice. Zaujímavou zástavkou bola návšteva banského múzea. Tohto zrazu sa zúčastnilo vedenie klubu na Fiat 126pop cabrio a Fiat 126 MCA Coupe.

 a 2  3 
 4 5  6 

Prvý deň otvorených dverí letiska Dobrá Niva

Team Matuška racing sa odprezentoval v rámci historicky prvých dní letiska Dobrá Niva. Team postavil kompletné pretekárske depo, aby divák videl ako to vyzerá pri závodoch a bola možnosť pozrieť si formulu aj v akcii, kedže Martin Matuška na nej predviedol exhibičné jazdy. Akcia ako taká sa aj vďaka ďalšiemu bohatému sprievodnému programu stretla s veľkým ohlasom a v priebehu dňa sa na letisku vystriedalo niekoľko tisíc divákov.

c 


Zraz veteránov Vlkanová

Tradičná akcia vlkanovského veterán klubu tentokrát aj s veľmi dobre organizovaným výjazdom na námestie v Banskej Bystrici, kultúrny program vrcholil v nočných hodinách koncertom Petra Nagyho.

1 2

Návšteva maďarského a slovenského Fiat 500 klubu vo Zvolene

Slovenský klub legendárneho Fiatu 500 v spolupráci s Maďarským klubom usporiadal zraz v rámci ktorého išli účastníci po stopách rieky Ipeľ a tak v rámci zrazu spoznávali krásy Maďarska a Slovenska a jednou z plánovaných zástavok bol aj klub 126fan vo Zvolene, kde účastníci okrem nákupu dielov mohli obdivovať aj súkromnú zbierku Fiatov 126 rodiny Matuškovcov, po prehliadke nasledovala spoločná kolóna mestom Zvolen po ktorej si účastníci pozreli Zvolenský zámok a následne pokračovali po pripravenej trase ďalej.

4  1  3 

 Návšteva prezidenta SR

pán prezident slovenskej republiky sa dopočul o našej formuly, ktorá je prvou formulou vyrobenou na Slovensku. Zároveň ho však upútal i náš projekt formula na škole resp.  Krúžok autošportu a tak jeho team v rámci oficiálnej návštevy Zvolena naplánoval i stretnutie s nami ktoré sa odohralo na pôde technickej akadémii vo Zvolene a počas ktorého sme mu v priateľskom rozhovore odprezentovali ideu formuly ale i krúžku samotného. To že pán prezident je spontánny človek potvrdil i tým, že si bez váhania vyskúšal do našej formuly sadnúť. Napriek tomu, že pán prezident je naozaj veľký chlap to zvládol bez väčších problémov.    

1 


 1.máj otváranie veteránskej sezóny

zvolenský veterán klub zahájil svoju veteránsku sezónu v rámci prvomájového programu mesta Zvolen. Na námestí bol o veterány veľký záujem a pri krásne zrenovovaných exemplároch sa vystriedalo veľké množstvo divákov. Program pokračoval výjazdom na Masarykov dvor a deň sme ukončili v obci Lieskovec kde na účastníkov čakal guláš a ďalší kultúrny program.

1 2 3 4

Prezentácia teamu v OC Europa Zvolen

 Aj tento rok sme prijali pozvanie Technickej Akadémie na prezentovanie teamu a spoločnej aktivity. Touto aktivitou je krúžok motoršportu ktorý sme založili v spolupráci s touto školou a aktuálne má za sebou prvý rok. Veríme, že spolupráca sa v nasledujúcich rokoch ešte zosilní a tento krúžok bude akýmsi vzorom pre ďalšie technicky zamerané stredné školy. Vystavovaciu akciu hodnotíme veľmi kladne keďže aj vďaka sprievodnému programu školy bol počas celej akcie dostatok divákov a formula už tradične priťahovala množstvo zvedavých pohľadov. Reportáž z tejto akcie odvysielala v hlavnom spravodajstve o 19:00 aj RTVS a taktiež Slovensky rozhlas. Prezentácia bola zároveň už druhý rok spomedzi všetkých škôl najnavštevovanejšia.

1 2 3 4

Čas

Preložiť

Partneri

Agromat

Štátny sviatok 126 Fan Slovakia