Rok 2006

 Zraz 126 v Hradci Králové

Prijali sme pozvanie od klubu p. Černovského, aby sme sa zúčastnili zrazu v CZ. Výprava zo Slovenska patrila medzi najsilnejšie, na zraze okrem nás boli aj účastníci z CZ a PL. Potvrdilo sa,že tento zraz je najväčší v CZ. Program sa niesol v rodinnom duchu. A z rôznych súťaží doniesla slovenská výprava domov viacero ocenení včetne druhého miesta v Beach volleyballe družstiev ktoré vybojovala dvojica Fero Michalka a Martin Matuška.

hk hk


Zraz Fiat 600

Vedenie klubu bolo pozvané na zraz Fiatu 600. Na tomto zraze sme našli veľa podobne zmýšlajúcich fiaťákov. Program zrazu bol orientovaný skôr na
autoturistiku. V rámci programu sme mohli obdivovať černohorskú železničku no
i krásy Poľany.

600 600 600


Fiat Zraz Bumball Bojnice

Na pozvanie veľmi dobrej partie Fiat Stilo klubu sme sa zúčastnili zrazu s názvom Bumball- hlavnou náplňou akcie bolo ako už názov napovedá hlavne sa dobre nabumbať... ))

bum bum bum


TV Markíza-relácia Reflex

Relácia reflex o nevšedných ľuďoch neobišla ani našu rodinu, ako to dopadlo si môžte pozrieť v priloženom linku.
http://www.youtube.com/watch?v=l9QgfrlrmGk

refl refl refl


Spišský zraz historických vozidiel

Vedenie klubu bolo pozvané na tradičný Spišský zraz historických vozidiel a motocyklov. I keď naše kabriá sa rokmi výroby síce ešte neradia medzi veterány
vďaka tomu, že boli produkované v malej sérii sa radia k unikátnym vozidlám a teda boli vítané a popri cenných veteránoch určite neboli outsidermi. Prezident si vďaka svojim vedomostiam a zručnostiam z tejto akcie odniesol pohár za prvé miesto.

spis spis spis


Zvolenský živnostenský jarmok

Vedenie klubu dostalo pozvanie promovať činnosť klubu a racing teamu na 1. živnostenskom jarmoku vo Zvolene. Účasť klubu sa stretla s veľkým ohlasom divákov.

jarmok jarmok jarmok

Čas

Preložiť

Partneri

Agromat

Štátny sviatok 126 Fan Slovakia