Rok 2003Zraz v CZ 2003

Klub dostal pozvánku zúčastniť sa historicky prvého zrazu v CZ poriadaného spolkem Fiatu 126 pod vedením p. Černovského. Zraz sa konal vo Vysokom Mýte a klub tradične dorazil na zraz v hojnej účasti okolo 20 áut. Jednalo sa o víkendový zraz spríjemnený rôznymi disciplínami.

zraz CZ zraz CZ zraz CZ
zraz CZ zraz CZ zraz CZ

 
Zraz v Maďarsku 2003

Klub tak ako v minulom roku nemohol chýbať na zraze v maďarskom meste Gyor. Opäť sme sa stretli v hojnej účasti a na miesto konania zrazu sme dorazili zo slovenska v kolone okolo 20 áut. Na účastníkov čakali rôzne súťaže. Jediná chyba zrazu bola, že bol jednodenný takže večer sme sa s veľkou únavou po celodennej horúčave na asfalte pred hyypermarketom vracali domov.

madarsko madarsko madarsko


126Fan Team na Ferrari Road Show 2003

Fan klub dostal ponuku zúčastniť sa na akcii Ferrari road show, jednalo sa o promo akciu Shell v rámci ktorej trojčlenné družstvá museli na čas vymeniť predné dva kolesá a dotankovať plnú nádrž na aktuálnom monoposte F1 s ktorým v tej dobe jazdil M.Schummacher. náš team to stihol za 12.88 sekúnd čo v silnej konkurencii stačilo bohužial len na 8. miesto.

Ferrari Ferrari Ferrari

 
Zraz 126 Fan Slovakia 2003

Už tradične posledný júnový víkend bola najväčšia koncentrácia fiatov 126 vo Zvolene. Akcia začala príchodom prvých posádok už vo štvrtok do sídla klubu, kde prebiehala registrácia. Hlavný program začínal ako po ostatné roky v sobotu ráno. účastníci sa presunuli na Ostrú Lúku ,kde opäť bojovali o prvenstvo v disciplínach jazda na čas a jazda pravidelnosti, novinkou bolo vypísanie ďalšej triedy- fiatky s iným motorom, nakoľko z Poľska prišlo viacero fiatov s iným motorom v škále od 1,2 punto až po 1.8 G60 kompresorom prepĺňaný motor z VW Corrado
odhadovaný výkon 300 koní. Čakanie na štart si účastníci mohli skrátiť v stánku
Proma, kde boli prezentované výrobky Ferm.
Po odjazdení všetkých posádok sa fiatky presunuli v policajnom sprievode na námestie SNP vo Zvolene. Cieľom kolóny bolo pokorenie minuloročného rekordu čo sa aj podarilo počtom vozidiel 199 zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Rakúska, Poľska, Nemecka. Na námestí bol pre účastníkov pripravený bohatý program. Po zotmení začal ožívať camping- konalo sa tu množstvo súťaží až po maluchárske vilomeniny v ktorých súťažili v rôznych súťažiach dve rodiny o zájazd. Okrem iného sa konala aj súťaž v prenášaní fiatky na čas na 12.6 metra, túto vyhral team zo Slovenska. Hlavným bodom programu bola dražba zájazdu pre dve osoby do Talianska. Túto dražbu moderoval Patrik Hermann za pomoci kolegýň z TV Markíza -Nory Krchňákovej a Aleny Kuišovej. Výťažok z dražby putoval na pomoc ďeťom zo sociálne slabých rodín ,ktoré aj za pomoci tejto dražby mohli tráviť pekné chvíle v tábore na priehrade vo Zvolene. Vyvrcholením večera bolo podpisovanie sa markízakov na vopred pripravenú kapotu z Fiatu 126, ktorej dražba bude v roku 2004 a výťažok z nej bude putovať na rovnaký účel ako tohto roku.

zraz 2003 SK zraz 2003 SK zraz 2003 SK zraz 2003 SK zraz 2003 SK
zraz 2003 SK zraz 2003 SK zraz 2003 SK zraz 2003 SK zraz 2003 SK
zraz 2003 SK zraz 2003 SK zraz 2003 SK zraz 2003 SK zraz 2003 SK


Fiatky na akcii Slovnaftu 2003

Na Fan klub sa obrátilo vedenie slovnaftu s prosbou o zapožičanie dvoch fiatiek na ich firemné hry moderované p. Vilom Rozborilom so scenárom podobným obľúbenej relácii Vilomeniny. Jednou z disciplín bolo aj koľko ludi sa vojde do a na fiatku, počet ludí skončil na velmi zaujímavom čísle 32!!

slovnaft slovnaft slovnaft

Čas

Preložiť

Partneri

Agromat

Štátny sviatok 126 Fan Slovakia