Rok 2014

Kategória: Aktivity klubu


Uzatvaranie veteránskej sezóny

Veteránsku sezónu ukončil zvolenský veterán klub pekným výjazdom na námestie do Banskej Štiavnice, kde bol pre účastníkov pripravený chutný obed. Klub sa stretol v hojnej účasti. Z radov 126fan bolo možné vidieť Martina Matušku, ktorý vyvetral MCA Coupe. 

1 2

Beskidsky zraz Poľsko

Prijali sme pozvanie poľského klubu na zraz nedaleko slovenských hraníc. Zraz asi najlepšie vystihuje označenie príjemná atmosféra, tá bola všadeprítomná a niečo vyše sto účastníkov strávilo naozaj príjemný víkend v rámci ktorého napríklad postavili zo svojich áut veľký nápis Maluch alebo sa mohli zapojiť či už do orientačného, alebo slalomového preteku. možné bolo aj odmerať hlučnosť výfuku na ploche nedaleko campu kde boli zároveň fiatky aj vystavené. Slovensko bolo zastúpené šiestimi fiatkami a formulou. Naša výprava odniesla domov tri trofeje. Martin Matuška bol na formuli Matuška F1.26 absolútne najrýchlejším autom v slalomovom preteku a Jirko Slavík a Lukáš Stanek si odniesli ocenenia za úpravy ich fiatiek.  

1 2 3
4 5 6

Veterán zraz Zvolen-Hokovce

Koniec leta už tradične patrí každoročnej akcii zvolenského veterán klubu. Zraz odštartoval vo Zvolene a účastníci sa postupnými zástavkami v jednotlivých obciach dostali až do cieľa v Park Hotel Hokovce. Zaujímavou zástavkou bola tento rok výstava zúčastnených automobilov v Maďarsku spojená s návštevou múzea tu vyrábaných motocyklov. 

1 2 3 4
5 6 7 8

 Veterán zraz Vlkanová

Letnú veteránsku sezónu v Banskej Bystrici a okolí otvára vždy už tradičný zraz vo Vlkanovej s bohatým sprievodným programom a taktiež aj účasťou zaujímavých veteránov, ktoré každoročne pritiahnu stovky divákov.

1 2 3 4 5

 Jarná veterán burza Zvolen

Na už tradičnej burze sme ani tento rok nemohli chýbať, a kedže sme mali v tento deň naplánované testovanie formule, doniesli sme ju aspoň na chvíľu ukázať aj návštevníkom tohto podujatiia.

1 2 3

Prezentácia formule v OC Europa Zvolen

Rodiacu sa spoluprácu so zvolenskou technickou akadémiou sme odštartovali podporou ich prezentácie v obchodnom centre. Aj vďaka vystavenej formule škola vyhrala súťaž o najnavštevovanejšiu prezentáciu v rámci všetkých zúčastnených škôl. No formula tam samozrejme nebola vystavená len tak, ale poslúžila aj na odprezentovanie nového krúžku základy motoršportu, ktorý z TA Zvolen rozbiehame a cieľom ktorého je v budúcnosti v prípade dostatku financií založenie školského pretekárskeho teamu, ktorý bude jazdiť práve na monoposte Matuška F1.26  

1 2 3 4 5 6

Čas

Preložiť

Partneri

Agromat

Štátny sviatok 126 Fan Slovakia