Rok 2013

Kategória: Aktivity klubu


Veterán zraz Zvolen-Hokovce

Sezónu 2013 sme ukončili na každoročnej akcii zvolenského veterán klubu. Zraz odštartoval vo Zvolene a účastníci sa postupnými zástavkami a plnením úloh v jednotlivých obciach dostali až do cieľa v Park Hotel Hokovce. Hlavným cieľom akcie nebolo súťaženie, ale v prvom rade dobrá nálada a spoznávanie kraja. Tento zámer tak ako každý rok vyšiel a účastníci sa v nedeľu ráno lúčili po príjemne strávenom víkende. 

1 2 3 4

Fiat zraz Sečovce

Na konci leta sa priaznivci a majitelia historických Fiatov stretili na východe slovenska v rámci zrazu historických fiatov. Jednalo sa o veľmi príjemne strávený víkend a riaditeľ zrazu Peter Saban nenechal nič na náhodu a všetko včetne perfektne zvládnutej kolóny prebehlo hladko a v príjemnej rodinnej atmosfére. Na záver vyhodnotenia výsledkov prišlo nečakané prekvapenie a riaditeľ zrazu odovzdal v mene členov Fiat klubu nášmu prezidentovi    p. Matuškovi špeciálnu cenu ako poďakovanie za prínos pre Fiat scénu organizovaním historických Fiat zrazov v minulosti.


City tuning Banská Bystrica

V Banskej Bystrici sa v blízkosti autíčkarskej kaviarne Hot Rod Caffe konal druhý ročník akcie City Tuning zameranej na Show&Shine a tak sme sa tam teda vybrali pozrieť aj s našou formulou. Nakoniec sa nám podarilo získať cenu organizátora, ktorú udelovali za celkový dojem a nápad.

1 2 3 4

Tuning Grill Party 4

Tuning zraz v obci Dobrá Niva blízko Zvolena sme sa rozhodli využiť na predstavenie formuli Matuška F1.26 nadšencom tuningu a širokej verejnosti keďže svetová premiéra na Maluch World Meeting bola len pre účastníkov zrazu a verejnosť si nemala kedy formulu pozrieť. Viceprezident klubu tu mal navyše aj ďalšie pracovné povinnosti keďže tuning grill party moderoval.

1 2 3 4

Maluch World Meeting 2013

Po trojročnej odmlke spôsobenej zmenami v organizácii dopravy vo Zvolene a hlavne kvôli rozsiahlej rekonštrukcii križovatky v Neresnici (nedaľeko autocampingu), ktorá zmarila naše plány na organizovanie zrazu v roku 2012 padlo definitívne rozhodnutie o zmene miesta konania zrazu. Toto bol určite správny krok, pretože spomínaná križovatka nie je dokončená ani na jeseň roku 2013 a kebyže sa zraz nepresunul do iného mesta, tak by určite nebol ani v tomto roku. Miesto konania bolo teda v tomto roku v Park hoteli v obci Hokovce. Účastníci mali možnosť ubytovať sa buď v hoteli za zvýhodnené ceny, alebo stanovať v parku, ktorý je súčasťou hotela. Ubytovaní hostia sa mohli osviežiť vo vonkajšom a vnútornom hotelovom bazéne ktorý bol v cene ubytovania. Prvý účastníci z Litvy a Poľska dorazili už v stredu a areál sa plnil až do piatkovej noci. Niektorí účastníci ktorí to mali predsa len priďaleko na cestu autom dokonca prišili na zraz letecky. V sobotu ráno odštartoval oficiálny program kolónou na námestie v Šahách, kde bol pre účastníkov pripravený menší koncert tunajšej kapely a zároveň mali chvílku na krátke občerstvenie pred dlšhou jazdou opäť v kolóne no tentokrát do výrobne medu a medových produktov Honey House. Po nahliadnutí do výroby medu a obede si mohli vybrať medzi prehliadkou sukromného múzea 2 svetovej vojny, jazdou zručnosti alebo kúpaní v hotelovom bazéne. Časový harmonogram bol ale nastavený tak, že väčšinou všetci stihli všetko. O 19:00 sme detskými súťažami odštartovali večerný program spojený s odovzdávaním cien za rôzne disciplíny. Program vrcholil koncertom famózneho harmonikára Michala Červienku po ktorom nasledovala svetová premiéra formule Matuška F1.26 spojená s jej krstom. Po nej tradičný striptíz a oldies diskotéka do ranných hodín.  Sme veľmi radi, že sa zoznam zúčastnených štátov rozšíril a Maluch World Meeting opäť raz účasťou štátov dokázal, že je svetový. Účastníci prišli z: Slovenska, Česka, Poľska, Maďarska, Holandska, Litvy, Bulharska, Anglicka, Fínska, Nórska, Malty. Tento rok mal zraz aj charitatívny podtón vďaka Caroline Bailey z Anglicka, ktorá cestu na zraz poňala ako Európske turné a navštívila cestou na zraz a zo zrazu veľa krajín, cieľom tohto turné bolo vyzbierať čo najviac prostriedkov pre anglickú charitatívnu organizáciu.           

1 2 3 4 5 6
7 8 9 1 1 1
3 4 5 1 1 5
1 0 2 2 3 4
2 6 2  2 9  3 
 3 2  3  3 35 36

MDD- Hobby Express Zvolen

Klub 126fan je už tradične spojený každoročne s oslavou Medzinárodného Dňa Detí, tentokrát sme sa stali súčasťou najväčšej detskej párty vo Zvolene organizovanou obch. domami Hobby Express, Tesco a Mcdonalds.

1 2 3

770 výročie Mesta Zvolen

Mesto Zvolen pripravilo v rámci osláv výročia okrem iného aj slávnostný sprievod námestím ktorého sa zúčastnil aj prezident Slovenskej Republiky. Hlavnou ideou tohoto sprievodu bolo občanom ukázať všetky historické udalosti, ktoré naše mesto počas histórie prežilo a keďže súčasťou novodobej histórie mesta je aj naša činnosť a zrazy bol pozvaný aj prezident 126fan Ľudevít Matuška. 

1 2 3 4

Čas

Preložiť

Partneri

Agromat

Štátny sviatok 126 Fan Slovakia