Rok 2016

Kategória: Aktivity klubu

 


126 fan rozlúčka s letom

Po dlhšej prestávke v organizovaní akcií sa vedenie klubu rozhodlo pre usporiadanie menšieho neformálneho rodinne orientovaného podujatia. Akcia sa uskutočnila v tradičnom Autocampingu Neresnica a jej zámerom bolo stretnúť sa, porozprávať. Jednalo sa o víkendovú akciu. Účastníci prichádzali od piatku a akcia trvala do nedeľe rána. Pre účastníkov boli pripravené rôzne súťaže a diskotéka po obe noci. Pripravená bola aj exkurzia do sídla klubu a kolóna centrom mesta Zvolen. Na akcii sa stretlo 20 fiatiek zo Slovenska, Čiech a Maďarska a na základe kladných ohlasov zo strany účastníkov zvažujeme v tomto trende rodinných podujatí pokračovať i v roku 2017.  

1 2 3 4
5 6 7 8
9 10 11 12

 


Vivat Vakácie

Historicky prvý ročník akcie vítania leta vo Zvolene bol spojený s bohatým kultúrnym program pre občanov mesta v ktorom nechýbali kultúrne vystúpenia ale i rôzne atrakcie pre deti. Jednou z atrakcií bola aj prezentácia nášho motoršport teamu a klubu v rámci ktorej sa mohli detičky fotiť pri formuli a kresliť si na špeciálne pre tento účel upravenú fiatku.

1 2 3

1.máj otváranie veteránskej sezóny

Tohtoročné otváranie zvolenskej veteránskej sezóny nás opäť priviedlo na zvolenské námestie kde bol v rámci mestských prvomájových osláv pripravený bohatý sprievodný program. Odtiaľ sme pokračovali na súkromný ranč na Podzámčoku kde bolo pre účastníkov pripravené pohostenie a odtiaľ kolóna pokračovala do Krupiny kde bola akcia zakončená spoločným obedom a možnosťou návštevy tamojšieho múzea 

 

1 2  3 
 4 5  6 

 Čas

Preložiť

Partneri

Agromat

Štátny sviatok 126 Fan Slovakia