Rok 2005

Kategória: Aktivity klubuPromo klubu na tuning zraze v Čeríne

Opäť promo na tuning zraze, tentokrát neďaleko Zvolena na už kultovom zraze na letisku v časti Čerín.

cerin cerin cerin


Promo klubu na tuning show&shine vo Vyhniach

Vedenie klubu bolo pozvané prezentovať sa na 1. ročníku tuning show and shine zrazu vo Vyhniach. Prezidentove kabrio získalo 3. miesto v triede Clean Style.

vyhne 2005 vyhne 2005 vyhne 2005


126 cabrio ako Safety car na pretekoch do vrchu Ostrá Lúka

Na prezidenta 126Fan sa obrátil hlavný organizátor majstrovstiev slovenska v pretekoch automobilov do vrchu na trati Ostrá Lúka vo Zvolene so žiadosťou či by nebolo možné s malým kabriom 126 robiť safety car. Prezidenta táto myšlienka zaujala a teda ponuku prijal.

ostra luka ostra luka ostra luka


126 Fan Zraz Slovakia 2005

Tradične najväčší zraz Fiatu 126 na svete mal v tomto roku viac atrakcií. Jednou z nich bol aj historicky prvý účastník z Anglicka, ktorý prišiel na svojej 126 BIS po osi až z Londýna. Ďalšou atrakciou bola piatková svatba v stredovekom štýle na ktorej sme zosobášili Michala Zurawského a Dorottyu Diósi, ktorý sa spoznali vďaka našim zrazom na jednom z nich v roku 2003, svatba sa uskutočnila na Pustom Hrade v blízkosti Zvolena, tento hrad je najväčši v strednej Eúrope a bola to za celú históriu tejto pamiatky len druhá svatba ktorá sa tu konala.
Prvý účastnici už tradične prišli v stredu,ale registrácia už tradične trvala v piatok do neskorých nočných hodín.
V sobotu ráno sa fiatky presunuli na letisko Dobrá Niva, kde si mohli zmerať sily v špintoch na štvrť míle a iných disciplínach, bolo na čo pozerať ,medzi pútače patril napríklad aj súboj fiatky s motorom z VW Corrado s Lanciou Delta HF Integrale 4WD 2.0 Turbo, ktorý skončil viťazstvom fiatky.
Po niekolkohodinovom programe nasledoval presun v kolóne do campu, kde na účastníkov čakal tradične dobrý program, ktorý tento krát okorenilo vystúpenie Petra Pačuta, ktorý je majstrom sveta v napodobňovaní slávneho Freddieho Mercuryho. Pikantnou čerešničkou na torte večerného programu bol pánsky a dámsky striptíz.

zraz2005 zraz2005 zraz2005 zraz2005 zraz2005
zraz2005 zraz2005 zraz2005 zraz2005 zraz2005
zraz2005 zraz2005 zraz2005 zraz2005 zraz2005


Promo klubu na Cabrio zraze v Kamennom Mlyne

Pred nejakým časom sme dostali pozvanie nakoľko v našej garáži je Fiat 126 aj v netradičnom prevedení kabrio zúčastniť sa zrazu majiteľov áut bez strechy. Zraz kabrioleťákov je super akciou, ktorá sa každoročne koná na Kamennom Mlyne.
Atmosférou veľmi pripomína naše zrazy Fiatu 126- všetci sú tam ako jedna veľká rodina. Viac info nájdete na www.kabriolety.com. Vo veľkej konkurencii áut rôznych značiek zo Slovenska a Českej republiky sa podarilo prezidentovi so zlatožltým 126 kabriom získať tretie miesto v kategórii naj kabrio.

cabrio cabrio cabrio

 

Fiat Zraz na Poľane

Po dlhej dobe sme sa rozhodli zúčastniť zrazu Fiat ktorého tradíciu sme založili my nakoľko pred vznikom 126Fan sme niekoľko ročníkov organizovali my. Zraz sa konal tradične na Poľane a vidieť bolo viac zaujímavých modelov Fiatu.

fiat fiat fiat


Prezentácia klubu na výstave v Holandsku

Klub bol prezentovaný účastníkom nášho zrazu z Holandska, ktorý vystavoval svoju fiatku v rámci výstavy na ktorej bol vystavovateľom aj Holandský 126 klub, ktorého stánku bol súčasťou. Jasným dôkazom jeho cesty bolo štartovné číslo nalepené na prednej kapote. Cestu z Holandska do Zvolena absolvoval sám a na fiatke, ktorá bola do plna naložená náhradnými dielmi včetne náhradného motora.

holandsko holandsko holandsko

Čas

Preložiť

Partneri

Agromat

Štátny sviatok 126 Fan Slovakia