Rok 2012

 Indiánsky deň 

126 Fan Slovakia bol súčasťou programu Indiánskeho dňa na Sliači. Priviezli sme so sebou 126 Fan Buggy a novinku v našej zbierke 126 Children Party Edition - fiatku na ktorú je možné maľovať školskou kriedou. Obidva auťíčka sa tešili veľkej pozorností detí i rodičov.Klubová svadba 

jeden zaľúbený párik z nášho klubu sa rozhodol spečatiť svoju lásku svadbou, a keďže ženíchovo hobby boli hlavne motocykle dohodol si motorkársku kolónu a čo tvorilo kolónu z nevestinej strany je asi každému jasné, no predsa Fiatky 126! a hneď niekoľko! Nuž a ženích s nevestou sa viezli na zlatom a striebornom kabriu zo zbierky Matuškovcov.

i i i


Zraz veteránov - Jazda po Slovensku 

Akcia mototuristického charakteru už tradične poriadaná Zvolenským veterán klubom sa i tento rok tešila veľkému záujmu. Na akcii sa stretlo množstov krásne zrenovovaných veteránov a na účastníkov čakal zaujímavý program a ako každý rok pekná trasa stredným Slovenskom. Akciu sme si nemohli nechať ujsť ani my a CC Zero sa tradične medzi veteránmi so svojim designom nestratilo.

1 2 3 4


Cabrio Zraz 

leto bolo v plnom prúde a tak rozmýšlanie o tom či ísť vyvetrať kabrio netrvalo dlho. Nakoniec sme sa tam stretli tri kabriá 126. 1x Bosmal , 1x Pop cabrio a 1x kabrio zákazkovej výroby. Počasie vyšlo, takže sme strávili pekný kabrio víkend v kruhu priateľov a rozšírili vedomosti divákov o modelovej rade Fiatu 126.

c c c


Retro Rides UK 

Dostali sme pozvánku zúčastniť sa tradičného zrazu Retro Rides v Anglicku, ktorý sa pravidelne koná v rámci areálu Prescott Speed Hill Climb. Tento areál okrem toho, že je sídlom tamojšieho Bugatti klubu je známy aj tým, že sa tu jazdia preteky do vrchu. Táto disciplína samozrejme nechýbala ani na Retro Rides, na ktorej bolo možné vidieť stovky najrôznejších automobilov, od cenných veteránov cez športové, tuningové, unikátne autá až po pretekárske špeciály.

Pre nás bolo však najdôležitejšie, že na zraze bol aj anglický 126 klub. Veľmi sme sa tešili na stretnutie s jeho členmi a musím povedať, že atmosféra bola veľmi dobrá. Na zraze sa prezentovalo viac 126iek, ale najviac by som vyzdvihol extrémne upravenú žltú 126ku. Majiteľ upravil originál motor od základov, včetne pridania turba atď, čo má za výsledok výkon motora až neuveriteľných 100 koní.

Rád by som poďakoval Lacimu, Lynette, Peteovi a Davovi  za perfektný zážitok a všetko čo pre nás pripravili.

1 2 3
4 5 6


BPP-Oslava prezidentových 55. narodenín  

Tento rok sme sa rozhodli pre zmenu a oslava sa konala v originálnom campe Fort Geronimo medzi Zvolenom a B.Bystricou. Oslava bola výnimočná ako účasťou tak aj originalitou darčekov. Pre hostí boli tentoraz pripravené pre istotu hneď dva pečené prasiatka a zábava v piatok aj v sobotu končila v ranných hodinách. V rámci akcie si gratulanti mohli zasúťažiť v pripravených funny disciplínach a lepili sa aj nálepky talianskeho 126 fóra s ktorým sme začali spolupracovať. Prekvapenia nekončili ani po víkende, v pondelok sa u nas zastavili priatelia z Poľska a Holandska, aby dodatočne zagratulovali prezidentovi. 

1 2   3 4 
 5 6  7 8 


Tuning Grill Party 2012

promo klubu v rámci tradičného tuning zrazu blízko Zvolena. Na akciu sme zobrali CC Zero a MCA Coupe. Obidve autíčka sa tešili veľkému zájmu kedže v bežnej premávke ich takmer nikto predtým nevidel.

2 3


Reklama pre O2 

Ďalšia mediálna spolupráca klubu tentokrát pri natáčaní reklamy pre mobilného operátora. Táto spolupráca sa už stáva pomaly tradíciou, keďže sa jednalo už o druhú reklamu v ktorej "hral" Fiat 126 dodaný klubom.  Fiat 126 zraz Hořice v CZ

Stáva sa už tradíciou, že na zraze spolku majitelú fiatu 126 pod vedením p. Černovského nemôže výprava zo 126fan chýbať. Nebolo tomu inak ani tento rok. Opäť sa potvrdil rodinný charakter akcie a napriek nepriazni počasia sme si všetci užili pekný víkend v okolí Hoříc. Slovenská výprava si domov odniesla ocenenia za najkrajšie a najsympatickejsie auto.Stretnutie Veteránov Vlkanová

Dostali sme pozvanie od Vlkanovského veterán klubu na otváranie sezóny. Akcia prekvapila účasťou aj programom. Bolo možné vidieť veľa pekných hostorických automobilov a motocyklov. Program pozostával z výjazdu kolónou v policajnom sprievode a výstavou zúčastnených veteránov. Počas denného programu prebiehali rôzne sprievodné akcie a vystúpenia. Veteránsky deň vyvrcholil koncertom Paľa Drapáka a žrebovaním tomboly bohatej na ceny.   

         


Veterán burza Zvolen Jar

Už tradičná veteránska burza priamo pod zvolenským zámkom si aj túto jar napriek nepriazni počasia a prebiehajúcich prácach na oprave nadjazdu pod zámkom našla svojich návštevníkov. Klub 126fan opäť nemohol chýbať, tentokrát už aj s väčším promo stánkom.

 

b b b


Čas

Preložiť

Partneri

Agromat

Štátny sviatok 126 Fan Slovakia